Administrativni radnik | Posao, Beograd

/, Poslovi/Administrativni radnik | Posao, Beograd

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Opis posla:

  • Upload podataka na portal RFZO (poznavanje excel tabele)
  • Skeniranje dokumentacije (Ugovori, fakture..)
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Zaprimanje, zavođenje i razvrstavanje pošte i Ugovora
  • Slanje pošte
  • Poreska uprava, PIO, banka  odlazak – predaja  dokumentacije
  • Spremanje i pakovanje robe za izvoz (servis)
  • Prikupljanje nedostavljenih dokumenata (UFA, IFA, KO)
  • GDPR (ažuriranje podataka, skeniranje dokumentacije)

Mesto rada: Beograd

Uslovi: min SSS, rad na računarau, Microsoft Office, vozačka dozvola B kategorija (poželjno)

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: 060/3006-509

Tel: 060 3006-508

Više o ponudi poslova na sajtu  www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj oglase za posao

Pogledaj savete

2020-01-20T16:17:44+01:0020 / 01 / 2020|Novosti, Poslovi|