Akviziter – prodavac usluga kablovskog operatera | Posao, Šabac, Novi Sad, Beograd, Niš, Subotica

//Akviziter – prodavac usluga kablovskog operatera | Posao, Šabac, Novi Sad, Beograd, Niš, Subotica

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

AKVIZITER – PRODAVAC USLUGA KABOLOVKOG OPERATERA

Uslovi:

  • Angazovanje na duzi vremenski period
  • Plata: 45.000,00rsd fiskni deo + bonusi (rad po ucinku) + troskovi prevoza

Opis posla:

  • Obilazk ruralnih terena, sela u blizini većih gradova, ugovaranje saradnje sa domaćinima kuća ili zgrada
  • Akviziteri prezentuju promotivnu ponudu usluge kablovske televizije i interneta
  • Daju informacije o televizijskim kanalima i brzini interneta i ostalim uslugama koje pruza kablovski operater, kao sto je telefon.

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: [+381 11] 630-6580

Tel: [+381] 060/3006-508

Tel: [+381] 060/3006-509

Više o ponudi poslova na sajtu  www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj savete

Pogledaj oglase za posao

2018-12-21T16:10:31+01:0021 / 12 / 2018|Poslovi|