Operater na info pultu – rad sa strankama| Oglasi za posao, Beograd

/, Poslovi/Operater na info pultu – rad sa strankama| Oglasi za posao, Beograd

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

OPERATER NA INFO PULTU – RAD SA STRANKAMA

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije
  • Evidentiranje ulazne i izlazne dokumentacije
  • Obavljanje pisane i usmene korespondencije, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)
  • Popunjavanje, kontrola i arhiviranje dokumenata
  • Izrada faktura,profaktura,
  • Asistencija kolegama

Uslovi:

  • Računarska pismenost – prednost
  • Period rada: 1 – 2 godine
  • Angažovanje po ugovoru
  • Radno vreme: 8 – 9 sati dnevno
  • Radne smene: 1 smena

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: 060/3006-509

Tel: 060 3006-508

Više o ponudi poslova na sajtu  www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj oglase za posao

Pogledaj savete

2020-01-29T16:01:25+01:0029 / 01 / 2020|Novosti, Poslovi|