Rad na poslovima insertacije | Oglasi za posao, Beograd

/, Poslovi/Rad na poslovima insertacije | Oglasi za posao, Beograd

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo radnike za posao:

RAD NA POSLOVIMA INSERTACIJE

Opis posla:

  • Ubacivanje (insertacija) priloga i članaka u novine

  • Potrebni omladinci za posao insertacije, ubacivanje novinskih članaka.

Uslovi:

  • Radno angažovanje u popodnevnim i večernjim satima
  • Rad u izdavačko-štamparskom preduzeću
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima insertacije u štampariji.
  • Radno vreme je od 16 do 04 I od 20 do 04.

Zainteresovani omladinci mogu da se jave na:

060/6001655

011/3650159

011/3650158.

Prijave i CV biografije  možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11 630-6580

Tel: 060/3006-509

Tel: 060 3006-508

Više o ponudi poslova na sajtu  www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj oglase za posao

Pogledaj savete

2020-01-09T16:19:27+01:0009 / 01 / 2020|Novosti, Poslovi|