Viljuškarista | Oglasi za posao, Beograd

//Viljuškarista | Oglasi za posao, Beograd

Privredno društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, tražimo:

VILJUŠKARISTA

Opis posla:

  • Vrši ulaganje baliranog  papira i drvenjače na trake u skladu sa potrebama i instrukcijama koje dobija od vođe pripreme mase;
  • Vrši sečenje žice na balama koje se ulažu na traku i sečenje uz obavezno skidanje žice na balama koje se ulažu na traku i odgovoran je za sprovođenje propisane recepture na trakama;
  • Upravlja viljuškarom (paletni ili stezač), upravlja traktorom sa prikolicom i odgovoran je za sprovođenje  procedure i internih propisa rukovanja i korišćenja ovih vozila;

Uslovi:

  • Položen ispit za upravljanje viljuškarom
  • Vozačka dozvola B kategorije

Radno vreme:

  • 3 smene
  • 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00
  • Rad na duži vremenski period

Princip rada:

  • 2 dana I, 2 dana II, 2 dana III smena, 2 dana slobodni

Biografije možete poslati na email adresu: poslovi@hrbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona HR Bulevar:

Tel: +381 11/630-6580

Tel: +381 11/630-3844

Tel: +381 060/3006-509

Više o ponudi poslova na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Pogledaj savete

Pogledaj oglase za posao

2019-12-09T16:45:45+01:0009 / 12 / 2019|Poslovi|