HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Prodavac – kasir

Mesto rada: Beograd

OBEZBEĐEN SMEŠTAJ ZA RADNIKE IZ DRUGIH GRADOVA

Opis posla:

  • Rad za fiskalnom kasom

  • Naplata prodatih proizvoda i robe

  • Vođenje evidencije dnevnog prometa

  • Sortiranje robe po rafovima

  • Direktna prodaja i kontakt sa kupcima

Uslovi:

  • Radno angažovanje na duži vremenski period

  • Smenski rad: I smena 06-14 časova i II smena 14-22 časova

  • Mogućnost fleksibilnog radnog vremena od 08-16 časova, kao i 09-17 časova.

  • Uslovi: NK/SSS, poželjno prethodno radno iskustvo

  • Obezeđen smeštaj o trošku poslodaca

Početna zarada: 70.000 RSD

Dolazak u Beograd:

  • Prilikom dolaska, razgovora i smeštanja u hotelsku sobu prisutan je koordinator koji je zadružen za ceo pripremni proces pre početka rada.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h – 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.